Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Magyar Péter azt mondja, beszéd közben akart rátámadni valaki

Magyar Péter azt mondja, beszéd közben akart rátámadni valaki

Magyar Péter azt mondja, beszéd közben akart rátámadni valaki
Fotó: Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke beszédet mond a párt megemlékezésén a budapesti Széna téren az 1956-os forradalom és szabadságharc 68. évfordulóján 2024. október 23-án. MTI/Balogh Zoltán

A Tisza Párt vezetője videót is megosztott a rendbontóról, akit végül rendőrök vezettek el a helyszínről.

Az elmúlt időszakban több incidens is történt a Tisza Párt eseményein, most épp Körmenden, ahol beszédet tartott Magyar Péter. Azt mondja, a beszéde alatt akarta megtámadni egy férfi, akiről videós felvételek is készültek, miközben a biztonságiak és a rendőrök megakadályozták a további rendbontást.

A cikk a videó után folytatódik

„Az imént Körmenden akart beszéd közben rám támadni az Orbánék által felbújtott egyik békeharcos.” – írta a Facebook oldalán Magyar, aki megköszönte a kollégái és a rendőrök szakszerű intézkedését. Egyúttal ismét felszólította Sulyok Tamás köztársasági elnököt, hogy szólaljon meg.

„Köszönöm a kollégák és a rendőrök szakszerű intézkedését. Felszólítom a köztársasági elnököt, hogy szólaljon meg, álljon ki a megtámadott civilek mellett és szólítson fel az orbáni erőszak beszüntetésére.” – fogalmazott a bejegyzésében Magyar, aki biztos a Tisza Párt 2026-os győzelmében.

A Fidesz pedig a saját győzelmében hisz, ugyanakkor abban mindkét párt egyetért, hogy nem közvélemény-kutatásokat, hanem választást kell nyerni. Bő 1 év múlva ilyenkor már igen közel lehetünk ahhoz, hogy megtudjuk, melyik párt kapja a legtöbb szavazatot, és kik maradnak ki a parlamentből.