Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

L.L. Junior újra megszólalt a tragédiáról, és elhunyt kisfia édesanyjáról beszélt

L.L. Junior újra megszólalt a tragédiáról, és elhunyt kisfia édesanyjáról beszélt

L.L. Junior újra megszólalt a tragédiáról, és elhunyt kisfia édesanyjáról beszélt
Fotó: Instagram/L.L.Junior

Junior rendkívül felelősségteljesen beszélt a tragédia kapcsán, és elmondta, ő sem akarja, hogy börtönbe kerüljön a volt párja a történtek miatt.

Mint ismeretes, 2019. augusztus 31-én kora este szörnyű tragédia érte a családot, amikor egy szörnyű balesetben elhunyt L.L. Junior három esztendős kisfia. A BRFK időközben befejezte a nyomozást a zuglói tragédia kapcsán, amiben a 29 éves édesanyját gondatlan emberölés vétség megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatta ki.

„Életem egyik legnehezebb, de mégis legfelemelőbb döntését hoztam meg, amikor elengedtem a vádlást. Végzetes hibát követett el Csilla , soha sem fog begyógyulni Dávidka elvesztése, de már rég nem okolom és nem is hibáztatom őt emiatt.” – kezdte a közösségi médiás oldalán kirakott posztjában.

„Nekem az a legjobb, ha Lacika száz százalék anyai és apai szeretetben nő fel. És a tragédia után nagyon sokat dolgoztunk / dolgozunk ezen. Hallottam, hogy petíciót nyújtanak be (egy szülői alapítvány), hogy mentsék fel, illetve ne kerüljön börtönbe!”

„Természetesen minden eszközömmel támogatom ezt, sőt , mi is ezt fogjuk kérni, ha a bíróság meghallgat majd. Így is Okolja őt a lelkiismerete élete végéig, és cipelni is fogja ezt a terhet sajnos. Mindezek mellett én kiváló anyának tartom őt, akire szüksége van a kisfiúnknak.”

„Kérlek támogassátok ti is őt, mert már semmi de semmi sem hozhatja vissza a kisfiamat és olyan rövid az élet ahhoz, hogy egy napig is megbocsátás vagy szeretet nélkül éljünk . Higgyétek el, én csak tudom… Isten gazdag áldásaiban erős és boldog napot kívánok mindenkinek!”