363,16 Ft
400,83 Ft
476,34 Ft
60,896 $

Őrült meccset játszott Beckham csapata: Messi két gólt lőtt, Suarez is betalált (videó)

Egy fordulatos mérkőzést nyert meg Lionel Messi csapata, az Inter Miami a Columbus Crew ellen szerda este.

...svg content...Fotó: Lionel Messi (b) és Luis Suárez, az Inter Miami játékosai egy gól után a közép- és észak-amerikai (CONCACAF) labdarúgó Bajnokok Ligájának Inter Miami-Nashville mérkõzésén a floridai Fort Lauderdale-ben 2024. március 13-án. MTI/EPA/Cristobal Herrera Ulashkevich
Author image

Hujber Dávid

Lionel Messi nagy formában van, hiába a sérülései, sok gólt lő, és rengeteg gólpasszt oszt ki. Ebben a szezonban 17 meccsen 17 gólt szerzett, és 15 gólpasszt osztott ki, ami megint egy olyan statisztika, melyet nem kell igazán magyarázni.

Legutóbb a Columbus Crew ellen nyert az Inter Miami, köszönhetően Messinek és Suareznek, akik nélkül aligha lenne bármire is esélyes David Beckham csapata. Rendkívül gyors gólváltásokat láthattak a nézők, majd 3-2 lett a vége. Soron kívül Izrael likvidálta a Hamász gázai kormányának vezetőjét

A 45. percben Messi szerezte meg a vezetést, aki az első félidő hosszabbításában is betalált. A 46. percben jött a Columbus Crew, majd 2 perccel ezután Suarez lőtt gólt. Ugyan az ellenfél a 61. percben büntetőből szépített, ez már nem volt többre elég. Igazán a sorsukat az pecsételte meg, hogy a 63. perctől piros lap miatt emberhátrányban voltak kénytelenek játszani.

Messiék ezzel a győzelemmel behúzták a Supporters’ Shieldet, ami újabb trófea az argentin legenda neve mellett. Lassan 50 trófeánál tart a pályafutása alatt, ami továbbra sem ért véget, és nem kizárt, hogy ott lesz a 2026-os világbajnokságon, mint címvédő.