Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Légpisztollyal ünnepelt egy ifjú párt a vendég, a rendőrök azóta intézkedtek

Légpisztollyal ünnepelt egy ifjú párt a vendég, a rendőrök azóta intézkedtek

Légpisztollyal ünnepelt egy ifjú párt a vendég, a rendőrök azóta intézkedtek
Fotó: police.hu

Sikerült elrontania az ifjú pár legszebb napját egy 36 éves varbói férfinak, aki légpisztollyal lőtt rá az egyik vendégre.

A rendőrség közleménye szerint a Kazincbarcikai Rendőrkapitányság súlyos testi sértés kísérletének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást a férfival szemben.

A cikk a videó után folytatódik

Az eset még egy február 27-i esküvőn történt, ami ráadásul az egyik barátja nagy napja volt. Az esküvőt követően átmentek a vendégek az ifjú pár dédestapolcsányi házába, ahol ünneplésbe fogtak.

Éjfél tájékán, gyakorlatilag a semmiből és minden előzmény nélkül a 36 éves férfi légpisztolyt ragadott (amit elhozott magával az esküvőre) és ötször rálőtt az egyik vendégre.

Mindegyik lövedékkel eltalálta a sértettet, aki nyolc napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett ugyan, de súlyosabb testi sértést kísérelt meg a nyomozás megállapítása szerint.

A rendőrség közölte azt is, hogy a nyomozás során szükséges eljárási cselekményeket elvégezték, a keletkezett iratokat pedig már átadták az ügyészségnek.