18+

A megtekinteni kívánt tartalom csak felnőtteknek ajánlott.

Elmúltál már 18 éves?

Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Késsel mellkason szúrta szobatársát egy férfi

Késsel mellkason szúrta szobatársát egy férfi

Késsel mellkason szúrta szobatársát egy férfi
Pixabay

Gyilkosság bűntette miatt indítottak büntetőeljárást azzal a férfival szemben, aki még februárban szúrta le szobatársát.

A vád lényege szerint a vádlott és a sértett a munkáltatójuk által biztosított ingatlanban, közös szobában laktak. A vádlott és a sértett között gyakoriak voltak az együttélésből eredő viták, mert a vádlott használta a sértett használati tárgyait, kutatott az iratai között – írta az ugyeszseg.hu.

A cikk a videó után folytatódik

2021. február 4-én a vádlott alaptalanul megvádolta a sértettet azzal, hogy a sértett éjszaka szexuálisan zaklatta őt. Ezen a napon miután lefeküdtek aludni, a vádlott hajnalban felébredt, eszébe jutott alaptalan gondolata, dühös lett a sértettre, majd kiment a konyhába és magához vett egy 8,5 cm pengéjű kést.

A vádlott ezzel a késsel, többször mellkason, majd hátba szúrta a sértettet. A sértett a szúrás következtében elhalálozott. A férfi ezt követően Németországba menekült, majd 2021. február 7-én feladta magát a Tatabányai Rendőrkapitányságon.

Az ügyészség emberölés bűntette miatt emelt vádat a férfival szemben és a vádiratban indítványt tett arra, hogy a Tatabányai Törvényszék végrehajtandó börtönbüntetésre, valamint közügyektől eltiltásra ítélje, továbbá a letartóztatását tartsa fenn.