Karácsony Gergely is kiosztotta Bochkor Gábort
Bochkor Gábor igen kemény támadás alá került, miután nem kevés embert sérthetett meg a meggondolatlan megjegyzésével.
Bochkor Gábor eddig is megosztó személyiség volt, nemcsak a rádiózásban, hanem úgy általánosságban is elmondható ez róla. Legutóbb igencsak rátett egy lapáttal, miután azt találta mondani, hogy „önkormányzati dolgozónak az megy, aki sehova máshova nem volt jó”
Rengetegen háborodtak fel ezen a mondaton, jelenleg minden erről szól. Budapest főpolgármestere sem hagyta ki a lehetőséget, és igen keményen szólt oda a műsorvezetőnek, anélkül, hogy kimondta volna a nevét.
„Most jött velem szembe a hír, hogy egy ma reggeli rádióműsorban a műsorvezető azon poénkodott, hogy az önkormányzatoknál olyan emberek dolgoznak, akik máshova nem kellettek.” – írta a közösségi oldalán Karácsony Gergely.
Karácsonynak sok Bochkor
Karácsonynak már nagyon sok volt, amit Bochkor mondott, bár őt sem kell félteni, határozottan üzent. Ezzel valószínűleg nem szerzett Bochkor-rajongókat, bár ebben az esetben nehéz lenne megvédeni a rádiós műsorvezetőt.
„Ezek szerint kis hazánkban olyanok is lehetnek rádiós műsorvezetők, akik akkora bunkók, hogy máshova nem kellettek. Senki nem bízta volna rájuk például a gyereküket az óvodákban. Senki nem bízta volna rájuk az idős szüleiket az idősotthonban.”
Karácsony csak folytatta és folytatta, majd a végén megkérte Bochkort arra, egyszer az életben tegyen valami hasznosat is, például azt, hogy bocsánatot kér. Szerinte szégyen, amit a rádiós tett, és a minimum az, hogy ezek után nyilvánosan bocsánatot kér az emberektől.
„Senki nem bízott volna abban, hogy árvíz idején megvédik a várost. Senki nem bízná rájuk az ivóvizüket. Senki nem bízná rájuk, hogy buszokat, villamosokat vezessenek. Pont elég nagy baj, hogy rádióműsort vezethetnek – morális iránytű nélkül.”
„Az önkormányzatoknál dolgozó emberek is sokfélék. De az közös bennük, hogy a köz érdekében dolgoznak, és mindezért nem kapnak megfelelő elismerést. Ez nem az ő szégyenük, hanem mindannyiunk közös szégyene. Műsorvezető Úr, egyszer az életében tehetne valami hasznosat. Bocsánatot kér. Különben marad a szégyen. Ami csak és kizárólag az Ön szégyene.”