468,56 Ft
62,957 $

Kapás Boglárka hetedik helyen zárt a középdöntőben

Kapás Boglárka a betegsége ellenére is középdöntős volt, ahol egy igen kemény mezőnyben úszhatott.

...svg content...Fotó: A későbbi harmadik helyezett Kapás Boglárka a női 200 méteres pillangóúszás döntője előtt a belgrádi vizes Európa-bajnokságon 2024. június 23-án. MTI/Derencsényi István

Szabó Kata

Kapás Boglárka az utolsó olimpiáján vesz részt, ami nem indult számára túl kényelmesen. Nem sokkal a megérkezését követően rosszullét fogta el, hirtelen felszökött a testhőmérséklete, és még hányt is.

Szerencse a balszerencsében, hogy ez nem közvetlen a szerda futam előtt történt, bár így sem volt sok ideje arra, hogy kipihenje magát. Másnap reggel már sokkal jobban volt, és erőt vett magán, mert ott akart lenni a rajtkőnél. Soron kívül Árvízhelyzet: Zebegény nehéz helyzetben van, be kellett indítani a szivattyúkat

Nemcsak hogy ott volt, remek úszást mutatott be, és gyakorlatilag betegen kvalifikálta magát a középdöntőbe 200 méter pillangón, méghozzá a tizedik helyen. Innen kellett javítania szerda este, ami nem volt könnyű feladat.

Kapás Boglárka végül a hetedik lett a futamában 2:09.23-mal ugyan sikerült lefaragnia a korábbi eredményéből, ez azonban a döntőhöz már minden bizonnyal nem lesz elegendő olimpiai bronzérmes és világbajnok klasszisunknak.

Donald Trump kijelentette, ha nem ő nyeri az elnökválasztást, az részben a zsidók hibája lesz

Újabb furcsa megszólalás érkezett volt amerikai elnöktől.