Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Halálra gázoltak egy kerékpárost hétfő délután

Halálra gázoltak egy kerékpárost hétfő délután

Halálra gázoltak egy kerékpárost hétfő délután
Unsplash

Tragikus közlekedési baleset történt hétfő délután Zalaegerszegen, ahol egy kerékpáros életét vesztette, miután személyautóval ütközött.

A Zala Vármegyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense, Czendrei Péter az MTI-nek erősítette meg a zaol.hu értesülését, miszerint „a zalaegerszegi Gasparich úton ütközött össze egy személygépkocsi és egy vele egy irányban haladó kerékpáros.”

A cikk a videó után folytatódik

A kétkerekű járművel közlekedő 53 éves helyi férfi olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette. A rendőrség tájékoztatása szerint „a kétkerekű járművével közlekedő 53 éves helyi férfi olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen elhunyt.”

A baleset helyszínelésének idejére az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták, a forgalmat elterelték. A rendőrség vizsgálja az ütközés pontos körülményeit, és szakértők bevonásával igyekszik tisztázni a felelősséget.

Liner/MTI