394,13 Ft
468,11 Ft
61,604 $

Videón Csipes Tamara ezüstérmes evezése a párizsi olimpiáról

Az olimpiai bajnok Csipes Tamara ismét nagyot evezett, aminek a végén ezüstérmes lett a párizsi olimpián.

...svg content...Fotó: Az ezüstérmes Csipes Tamara a nõi kajak egyesek 500 méteres versenyének döntõjében a 2024-es párizsi nyári olimpián a vaires-sur-marne-i evezõs és kajak-kenu pályán 2024. augusztus 10-én. MTI/Kovács Tamás

Csipes Tamara egy több mint kiváló sportoló, és nemcsak az eredményei miatt. Ismerhettünk már számos nagy bajnokot, akik emberileg nem mindig ütötték meg a mércét, és ez nemzetközi szinten is értendő, egyesek elszállnak vagy csak nem a legjobb emberek.

Tamara azonban emberileg is top, erre még inkább büszke lehet, mint az olimpiai címeire és érmeire. Legutóbb ezüstérmes lett, ráadásul egy olyan legendát szorongatott meg, aki a valaha volt egyik legnagyobb sportoló. Soron kívül Orbán Viktor, majd Magyar Péter is profilképet váltott az árvízvédelem alatt

Carrington ellen kellett megküzdenie az aranyért, ami szorosabb befutót hozott. A 34 éves olimpiai bajnokunkat már most győzködik Los Angeles miatt, szóval ki tudja, szívesen megnéznénk őt 39 évesen is a hajóban. Alább pedig azt a futamot láthatjuk, ahogyan Tamara végül másodikként ér célba.