Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Berki Mazsi sírva jelentkezett be, elhagyta az országot (videó)

Berki Mazsi sírva jelentkezett be, elhagyta az országot (videó)

Berki Mazsi sírva jelentkezett be, elhagyta az országot (videó)
Fotó: Instagram/Berki Renáta

Berk Mazs számára továbbra is nagyon nehéz elengedni a fájdalmat, de úgy döntött, hogy megosztja az érzéseit, mert így könnyebb lehet számár a feldolgozás.

Berki Mazsi egyedülálló anyává vált azzal, hogy elvesztette a férjét, aki pár hónappal a 42. születésnapja előtt hunyt el tragikus hirtelenséggel. Krisztián már soha nem láthatja többé a kislányait, és noha nagyon szerette az életet, megélni a pillanatokat, közel 42 év adatott meg neki a Földön.

A cikk a videó után folytatódik

„Hosszú út van mögöttem, sok-sok történettel. És mindezek a történetek vezettek engem ide. A jövőt nem ismerjük. A múlt már elmúlt. A jelen viszont formálja a jövőt és gyógyítja a múltat.” – írta a posztjában Mazsi.

„A testi & lelki utazásomról úgy döntöttem, hogy készítek egy rövid vlog sorozatot… azt nem tudom, hogy hány részből fog állni és ígérni sem tudok semmit, de aki szeret az fogadja sok szeretettel”

Újabb fotók Lékai-Kiss Ramóna szenzációs bikiniformájáról

Mazsi igyekezett tartani magát, de nagyon hamar kicsordultak a könnyei, mivel továbbra is éles fájdalmat érez. Ugyanakkor azt reméli, hogy ezen videók segítségével idővel jobban lesz, és el tudja engedni a benne lévő fájdalmat.

Ahogyan ő fogalmazott, nagyon-nagyon nehéz napokat él meg, sokszor hullámzik. Vannak boldogabb pillanatai is, de még távolról sem mondhatjuk azt, hogy jól lenne, hiszen alig telt el egy hónap.

Ettől a videós utazástól azt is várja, hogy erősebbé válik, nem fog minden egyes nap sírni, nem hibáztatja magát, nem rágódik a múlton, nem keresi a megválaszolatlan kérdésekre a választ. Azt mondja, annyi mindent megtett, és önzetlenül tudta szeretni Krisztiánt, akit sokan mégis egyenesen utáltak. „Nagyon sokat köszönhetek neki, rengeteg mindent.”

Arra is fény derült, hogy Mazsi elhagyta az országot, teljesen egyedül utazott el a babájával. Egy különleges tábor résztvevője lesz, és bízik benne, hogy amikor visszatér, erősebbé válik, és más gondolatok forognak majd a fejében. Mindannyian ezt reméljük, mert Mazsi megérdemli, hogy újra stabilan boldog legyen, és rálépjen arra az útra, ami igazán boldoggá teszi őt. Kitartást kívánunk, Mazsi!