Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Beindult a Barca, úton a következő nagy igazolás, Messi örülhet

Beindult a Barca, úton a következő nagy igazolás, Messi örülhet

Beindult a Barca, úton a következő nagy igazolás, Messi örülhet
Fotó: Twitter/FC Barcelona

Sorra jöhetnek a nagyobbnál nagyobb igazolások, amik meggyőzhetik Lionel Messit a hosszabbításról, aki a hírek szerint maradni akar.

A Barcelona már most jobban áll az igazolásokkal, mint tavaly egész nyáron,amikor a pénzügyi problémák miatt igen inaktívak voltak, ráadásul elküldték Suarezt, akinek nagyon fontos volt a klub, és még csereként is játszott volna.

A cikk a videó után folytatódik

Sok támadás érte emiatt a csapatot, ráadásul a pénzügyi gondok miatt nem tudták pótolni a csatárt, aki bajnok lett az Atletico Madriddal. Egy évvel később azonban megérkezett az utód Aguero személyében, és teljesen ingyen.

Nem sokkal később Garcia is csatlakozott, aki szintén nagy igazolásnak számít. A mindössze 20 esztendős középső védő 2008 és 2017 között a katalánoknál nevelkedett, majd a Manchester City játékosa lett.

Szándékosan nem hosszabbított, hogy visszatérhessen a Camp Nouba, ahol valószínűleg Messi lesz az egyik csapattársa, mivel a hírek szerint az argentin klasszis egy lépésre lehet attól, hogy aláírja az új szerződését.

A következő nagy igazolás minden bizonnyal Wijnaldum, aki pedig a Liverpoolt hagyja ott a Barcelona kedvéért. A 30 esztendős középpályás szintén rendkívül fontos láncszem lehet az új csapatban. A holland válogatott sztár Augeróhoz, valamint Garciához hasonlóan nem hosszabbított a klubjával, hogy minden gond nélkül megérkezhessen a katalán városba.

Fabrizio Romano jelentése szerint Wijnaldum a Barcelonához fog igazolni, és ha ő mondja ezt, akkor az valóban úgy lesz. A Barca már dolgozik a szerződésen, hogy a következő napokban aláírhassák azt.

A szóbeli megállapodás megtörtént, és a kontraktus várhatóan 2024 júniusáig lesz érvényes.