Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

Baleset az M5-ös autópályán, szalagkorlátnak csapódott egy autó

A Katasztrófavédelem tájékoztatása szerint egy gépkocsi ütközött neki a szalagkorlátnak Kiskunfélegyházánál.

...svg content...Fotó: Pixabay
Belföld

Takács Petra

Szerkesztő

Közlekedési baleset történt, ezúttal az M5-ös autópályán Kiskunfélegyházánál, aminek az elszenvedője egy autó volt. A baleset a 105-ös kilométerszelvénynél történt a Budapest felé vezető oldalon.

A járműben összesen négyen utaztak, arról pillanatnyilag nem tudni, hogy vannak-e sérültek, és ha igen, milyen az állapotuk. Egyelőre az is tisztázatlan, hogy az autó hogyan ütközött neki a korlátnak, pontosan mi is történt.

Eltűnt egy szekszárdi férfi, a rendőrség a lakosság segítségét kéri

„A kiskunfélegyházi hivatásos tűzoltók áramtalanítják, majd a helyszínelést követően levontatják a kocsit a sztrádáról, megszüntetve ezzel a forgalmi akadályt.” – olvasható a közleményben.

Böde duplájával legyőzte a Paks a Ferencvárost az NB1 rangadóján

Böde duplájával legyőzte a Paks a Ferencvárost az NB1 rangadóján

A csereként beállt Böde Dániel volt a Paks hőse, aki a korábbi csapatának talált be, és ezzel Bognár Györgyék elvitték a 3 pontot az Üllői útról.