Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Újabb vállalat jutalmazza dolgozóit az oltásért, 150 ezres bónuszt kapnak

Újabb vállalat jutalmazza dolgozóit az oltásért, 150 ezres bónuszt kapnak

Újabb vállalat jutalmazza dolgozóit az oltásért, 150 ezres bónuszt kapnak
Fotó: Unsplash/Sasun Bughdaryan

A Balatoni Hajózási Zrt. is beállt a sorba, és jutalmat oszt ki azon dolgozói között, akik felveszik a koronavírus elleni védőoltást.

A Balatoni Hajózási Zrt. minden dolgozójának, akik felveszi a koronavírus elleni védőoltást, jutalomként bruttó 150 ezer forintos bónuszt ad. Mindez egy, az Index birtokába jutott körlevélből derült ki, melyben a részletek is szerepelnek.

A cikk a videó után folytatódik

A levél tartalma szerint a dolgozók december 15-ig vehetik fel a koronavírus elleni oltás első dózisát, a bónuszt pedig legkésőbb december 20-ig meg is kapják a vállalattól. A jutalmat azon munkavállalók is megkapják, akik már korábban beoltatták magukat, és december közepéig jogviszonyban állnak a céggel.

Azon dolgozók pedig, akik egészségügyi okokból kifolyólag nem oltathatják be magukat, vagy már korábban átestek a betegségen, ők szintén kapnak lehetőséget a jutalom megszerzésére, esetükben pedig március 15-ig áll fenn a lehetősége, hogy felvegyék az oltást a bónuszért cserébe.