Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

A Nagy Ő: Beatrix egyes lányokat csúszómászó patkánynak nevezett

A Nagy Ő: Beatrix egyes lányokat csúszómászó patkánynak nevezett

A Nagy Ő: Beatrix egyes lányokat csúszómászó patkánynak nevezett
Fotó: TV2

Beatrix nem először fogalmazott keményen, de A Nagy Ő-ben utoljára, hiszen Árpa Attila kiadta az útját, számára véget ért a verseny.

Árpa Attila sorra küldi el a lányokat, mivel ez A Nagy Ő lényege, hiszen a végén egyetlen egy rózsa marad, amit egy lány kaphat meg. Hogy ki lesz az, nehéz megtippelni, nem egy fordulat van a levegőben.

A cikk a videó után folytatódik

Az igazi balhék még el sem kezdődtek, bár vannak, akik finoman szólva sem kedvelik egymást. Ahelyett, hogy az egészséges rivalizálást helyeznék előtérbe, keményebbre veszik a figurát, ám nem mindenki.

Beatrix végig kemény volt, kimondta azokat a dolgokat, amiket gondolt, és ez akkor sem volt másképp, amikor kiesett. Árpa Attilát azonban nem minősítette, függetlenül attól, hogy természetesen csalódott.

Ugyanakkor nem sokkolta a döntés, mert a súlyos lábsérülése miatt menni is alig bírt. Így ezek után nehéz lett volna tartania a tempót a többiekkel. Nem sok lánnyal jött ki, de Beában és Orsiban látja a potenciált, szerinte barátok lesznek odakint.

A cikk nem ért véget, folytatásához lapozz a következő oldalra

„Bea és Orsi, két alapvetően olyan embert ismertem meg, akik nagyon hasonlóak, mint én vagyok. Úgyhogy mindenféleképp ebből barátság lesz kint.” – mondta Beatrix, aki megint nagyon nyersen fogalmazott, amikor a többi lány került szóba.

„Általánosságban vannak itt azért sunyi lányok, ilyen kis csúszómászó patkányok.” – szólt oda a tőle megszokott keménységgel a kiesett versenyző.

Még több bulvár: A Nagy Ő: Timi gyorsan beleült Árpa Attila ölébe (videó)