Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Több embert is maga alá temetett egy lavina a svájci Alpokban

Több embert is maga alá temetett egy lavina a svájci Alpokban

Több embert is maga alá temetett egy lavina a svájci Alpokban
Unsplash/Patrick Hodskins

Kövess minket a Google-ben

Legyen a Liner a követett forrásod

Jelöld be oldalunkat követett forrásként a Google Keresőben, hogy a friss hírek nagyobb eséllyel jelenjenek meg nálad a Vezető hírek találatok között.

Beállítom

Kiterjedt mentőakciót indítottak a svájci Alpokban, ahol lavinaomlás miatt többeket maga alá temetett a hó.

Az Eiger-hegységben zúdult az emberekre a lavina, ami többeket maga alá temetett. Ezt a helyi rendőrség erősítette meg, de pontos számot nem tudtak mondani, hányan lehetnek a hó fogságban, és vannak-e halottak.

A cikk a videó után folytatódik

Nem sokkal dél után történt a súlyos lavinaomlás. A hatóságok megerősítették, hogy nagyszabású akciót indítottak a mentőcsapatokkal, hogy megkeressék az eltűnteket. A BBC a cikkében megjegyzi, az Eiger egy 3967 méter magas csúcs Grindelwald, Lauterbrunnen és Wengen közelében, melyek népszerű turisztikai üdülőhelyek.

A következő cikkhez görgess lejjebb