Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Tűzbe jöttek a rajongók Bella Hadid új fotói láttán

Tűzbe jöttek a rajongók Bella Hadid új fotói láttán

Tűzbe jöttek a rajongók Bella Hadid új fotói láttán
Fotó: Instagram / Bella Hadid

A Frankies Bikinis és Bella Hadid közös kollekciója a kaliforniai életérzést és a western esztétikát ötvözi, amely három részletben debütál március 4-től kezdődően.

A márka alapítója, Francesca Aiello és Bella Hadid együtt nőttek fel Malibuban, most pedig ezt a hosszú barátságot egy western ihletésű kollekcióvá alakították. A kollaboráció Gigi Hadid 2022-es úszóruha kollekciója után következik, és fürdőruhákat, ruházati darabokat, valamint kiegészítőket tartalmaz.

A cikk a videó után folytatódik

A kollekció Bella természet iránti szeretetéből és álomszerű esztétikájából merít ihletet. „Imádok alkotni, de még szebb, amikor olyasvalakivel teheted ezt, akit szeretsz és megértesz. Büszke vagyok erre a kollekcióra, és az, hogy egy régi baráttal dolgozhattam rajta, még különlegesebbé teszi” – nyilatkozta Hadid.

A ranchon készült kampányfotókat közeli barátjuk, Alana O’Herlihy készítette. Az idilli jelenetek és lovak tökéletesen kiegészítik a 108 darabból álló kollekció stílusát.

A közösségi médiában lelkes kommentek árasztották el a bejegyzéseket: „angyal”, „nincs nála dögösebb”, „túl gyönyörű vagy”, „tudom, honnan veszek bikinit erre a nyárra” és „gyönyörű vagy”.

Az első széria március 4-én érkezik a frankiesbikinis.com oldalra, amit áprilisban és júniusban követnek a további darabok.