Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Sztárban Sztár All Stars döntő: így fogadta a negyedik helyet Puskás Peti (videó)

Sztárban Sztár All Stars döntő: így fogadta a negyedik helyet Puskás Peti (videó)

Sztárban Sztár All Stars döntő: így fogadta a negyedik helyet Puskás Peti (videó)
Fotó: TV2

Várható volt, hogy Puskás Peti lesz a negyedik helyezett a Sztárban Sztár All Stars döntőjében, de így is nagyon elégedett lehet.

Véget ért a Sztárban Sztár All Stars, lezajlott a döntő, aminek legvége hozott egy váratlan csavart is, ugyanis Peter Srámek nyert, noha korábban a többség már elkönyvelte Gubik Petra győzelmét. Végül második helyen zárt Petra, aki a műsor hatására olyan zenei karriert futhat be, mint csak nagyon kevesen.

A cikk a videó után folytatódik

Puskás Peti esett ki elsőként a döntőből, akinek kapcsán Lékai-Kiss Ramóna azt mondta, ő érdemelné meg a legjobban a győzelmet. Peti többször volt veszélyzónás, hiába nyújtott jobbnál jobb teljesítményeket, eleinte nemigazán akartak rá szavazni az emberek.

Később szerencsére fordult a kocka, bár azon senki nem lepődött meg, hogy végül negyedik lett. Egyszerűen a másik három versenyző mögött nagyobb támogatottság állt a verseny során, ugyanakkor ez semmit nem von le Peti érdemeiből, kiváló volt.

Úgy fogalmazott, fantasztikus, csodálatos volt számára ez az utazás, külön köszönetet mondván a zsűrinek, akiknek szavai meghatották. „Megtiszteltetés volt veletek itt állni a színpadon.” – mondta a társainak Puskás Peti. „Remélem, a szüleim is büszkék rám.”