Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Nagyobb béremelésre számíthatnak a Vízügy dolgozói az Orbán-kormánytól

Nagyobb béremelésre számíthatnak a Vízügy dolgozói az Orbán-kormánytól

Nagyobb béremelésre számíthatnak a Vízügy dolgozói az Orbán-kormánytól
Fotó: A Miniszterelnöki Sajtóiroda által közreadott képen Orbán Viktor miniszterelnök (k) Kismaroson ellenőrzi az árvízvédelmi munkálatokat 2024. szeptember 18-án. MTI/Miniszterelnöki Sajtóiroda/Fischer Zoltán

Orbán Viktor miniszterelnök szerint bőven van mit fejleszteni a Vízügy dolgozóinak fizetésén, ami a közeljövőben szintén sorra fog kerülni.

Orbán Viktor legutóbb ismét rendkívüli sajtótájékoztatót tartott az árvízhelyzet miatt, melynek kapcsán a Vízügy dolgozóinak fizetése szintén szóba került. Kiemelte, alacsony ezek szakemberek bére, amit rendezni kell, és így is fog tenni a kormány, árvízhelyzettől függetlenül.

A cikk a videó után folytatódik

Rendkívül elismerően beszélt a kormányfő a Vízügy dolgozóiról, akik a tervek szerint nagyobb béremelésre számíthatnak, mint láthattuk korábban azt például az egészségügyben. A 2025-ös és 2026-os év lehet az, amikor elindítják a folyamatot, és 1-3 év alatt folyamatosan nőhet a Vízügy dolgozóinak bére.