Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Három ember életét vesztette egy kamion rakterében az M1-es autópályán

Három ember életét vesztette egy kamion rakterében az M1-es autópályán

Három ember életét vesztette egy kamion rakterében az M1-es autópályán
Fotó: Liner.hu

Három ember életét vesztette, kettő megsérült.

A Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság kedd délutáni közleménye szerint 2024. május 14-én 14 óra körül egy nyergesvontatóból és pótkocsiból álló járműszerelvény forgalmi okok miatt hirtelen fékezett, melynek következtében a rakománya elmozdult, és ráborult a raktérben szabálytalanul tartózkodó emberekre.

A cikk a videó után folytatódik

Az eset során három ember életét vesztette, kettő pedig megsérült, őket kórházba szállították. A rendőrség a 67-es kilométerszelvénynél letereli a forgalmat a Győr felé vezető oldalon.

Az érintett útszakaszon teljes pályazár van, a rendőrök a Győr a felé vezető oldalon Tatánál leterelik a forgalmat a sztrádáról. Visszatérni az autópályára Komáromnál lehet. A rendőrség vizsgálja a tragédiával végződött eset körülményeit.