Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Ájult gyerekekhez riasztottak mentőhelikoptert Mezőcsáton

Ájult gyerekekhez riasztottak mentőhelikoptert Mezőcsáton

Ájult gyerekekhez riasztottak mentőhelikoptert Mezőcsáton
Országos Mentőszolgálat

Az úttesten fekve találtak rá több általános iskolás gyermekre, akik közül az egyikhez mentőhelikoptert is riasztani kellett.

Csütörtök délután a helyi templom közelében több általános iskolás gyermek esett össze, az arra járók pedig az úttesten fekve találtak rájuk. A boon.hu értesülése szerint az Egressy Béni Általános Iskola három ötödikes, egy hatodikos és egy hetedikes diákjáról van szó, akikkel, mint utólag kiderült, egy hatodik gyerek is volt.

A cikk a videó után folytatódik

A helyszínre négy mentőautó érkezett, az egyik legkritikusabb állapotban lévő gyermekhez pedig mentőhelikoptert is riasztottak. Egy érintett gyermek osztálytársának édesapja szerint a mentősök nagy erőfeszítéseket tettek a gyerekek életének megmentéséért.

Az édesapa beszámolója szerint nem ez az első alkalom, hogy a mezőcsáti gyerekek drogokkal kerültek kapcsolatba. Elmondása szerint tavaly rendőrségi feljelentést is tett, ami után a rendőrség drogprevenciós előadást tartott egy szülői értekezleten.

Az Országos Mentőszolgálat kommunikációs munkatársa megerősítette, hogy a helyszínről hat gyermeket stabil állapotban szállítottak kórházba.

A Tiszaújvárosi Rendőrkapitányság közölte, hogy új pszichoaktív anyaggal való visszaélés gyanúja miatt indítottak eljárást ismeretlen tettes ellen.