Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Részeg férfi lopott el egy buszt Dédestapolcsányban, majd árokba hajtott vele

Részeg férfi lopott el egy buszt Dédestapolcsányban, majd árokba hajtott vele

Részeg férfi lopott el egy buszt Dédestapolcsányban, majd árokba hajtott vele
Fotó: police.hu

A 30 éves férfi jó ötletnek tartotta a buszlopást.

Gyorsan rendőrkézre került egy ittas férfi, aki péntek éjjel először feltört, majd ellopott egy autóbuszt. Nem elég, hogy elkötötte, de később, Csermelyen árokba is hajtott a járművel.

A cikk a videó után folytatódik

A balesetet követően bejelentés érkezett a rendőrségre, mindeközben a férfi egy újabb – ezúttal már távolsági – buszra várakozott, azzal akart ugyanis kereket oldani.

A rendőrök azonban gyorsabbak voltak, és először arra derítettek fényt, hogy nem volt sem jogosultsága, sem jogosítványa a buszvezetéshez, majd arra is, hogy az elkövetés idején részeg volt.

A Kazincbarcikai Rendőrkapitányság jármű önkényes elvétele bűntett és ittas járművezetés vétség megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást az elkövető ellen, akit gyanúsítottként már ki is hallgattak – írja a police.hu.