Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Újabb szerződést kínálnak az Arsenal norvég nagyágyújának

Újabb szerződést kínálnak az Arsenal norvég nagyágyújának

Újabb szerződést kínálnak az Arsenal norvég nagyágyújának
MTI/EPA/VINCE MIGNOTT

Martin Odegaard a csapat egyik legfontosabb láncszeme.

Habár Odegaardról már hosszú évekkel ezelőtt hallhattunk, mint a Real Madrid norvég „csodagyereke”, a spanyol óriásklubnál alig néhány meccsen kapott szerepet, folyamatosan kölcsönben játszott.

A cikk a videó után folytatódik

Egészen 2021-ig tartott a kálváriája, amikor az Arsenal szerződést ajánlott neki, a türelmetlen Real Madrid pedig végleg lemondott róla. Az elmúlt két szezonban derült ki, milyen rosszul tették.

Odegaard ugyanis az Ágyúsok vezéregyénisége lett, és még most is csupán 24 éves, jelenlegi piaci értéke pedig megközelíti a 100 millió eurót. Nem is csoda, hogy a tavaly ezüstérmes Arsenal szeretne újabb szerződést kínálni neki.

Habár a norvégot még 2025-ig köti kontraktusa a londoni együtteshez, az Arsenal már most biztosra menne, Odegaard szerződéshosszabbítása pedig egyértelműen a szezon prioritásai közé tartozik majd.

Fabrizio Romano átigazolási guru már azt is megszellőztette, hogy Odegaard és az Arsenal között elindultak a tárgyalások, annak részleteiről azonban eddig még nem szivárogtak ki információk.