Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

Bejelentésekkel készülhet Orbán Viktor péntek reggel

Bejelentésekkel készülhet Orbán Viktor péntek reggel

Bejelentésekkel készülhet Orbán Viktor péntek reggel
Fotó: A Miniszterelnöki Sajtóiroda által közreadott képen Orbán Viktor miniszterelnök a kétnapos kormányülés első napján a sopronbánfalvi kolostorban 2023. július 13-án. MTI/Miniszterelnöki Sajtóiroda/Fischer Zoltán

Lehetséges, hogy több fontos bejelentéssel is készül Magyarország miniszterelnöke, Orbán Viktor a Kossuth Rádióban.

Orbán Viktor egyelőre nem ment el nyaralni, nagyon sűrű a menetrendje. Többek között a migrációval is foglalkoznia kell, miközben Magyarország egyértelműen nemet mond a migránsgettók létrehozására.

Emellett számos téma van, amiket átbeszél a kormány a hosszú kormányülések alatt. Mint ismeretes, maratoni üléseket tart a kormány, és hamarosan Orbán Viktor ismét interjút ad, élőben a Kossuth Rádiónak.

Orbán bejelentette, péntek reggel Sopronból jelentkezik élőben , 7 óra 30 perces kezdéssel. A kormány valószínűleg már az első napon több fontos döntést is hozott, ezeket ismertetheti a miniszterelnök.

A témák között szerepelhet a migrációs válság, a brüsszeli tervek, illetve a védett családtámogatások, a rezsicsökkentés megtartása. Érdemes lesz figyelemmel követni az élő interjút a Kossuth Rádióban.

Hazai politika