Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Nyolc év után élve találtak rá az eltűnt fiúra Houstonban

Nyolc év után élve találtak rá az eltűnt fiúra Houstonban

Nyolc év után élve találtak rá az eltűnt fiúra Houstonban
Fotó: Unsplash

Az édesanya szerint a fia testileg és lelkileg sincs jól, de nagyon hálásak, amiért visszakaphatták őt.

Rudy Farias 2015-ben, kutyasétáltatás közben tűnt el Houstonban, amikor 17 éves volt. A család elmondása alapján a két kutya sértetlenül hazaért, a fiúnak azonban nyoma veszett, éveken át hiába kutattak utána.

A cikk a videó után folytatódik

Nemrég azonban kiderült, hogy a ma már 25 éves férfi szombaton újra találkozhatott a családjával, miután a rendőrségre bejelentés érkezett, hogy a templom előtt találtak rá, meglehetősen rossz állapotban.

Az édesanya szerint néhány arra járó értesítette a 911-et, amelyet követően kórházba szállították és megvizsgálták. Több vágást és zúzódást találtak rajta, a haja véres volt, illetve úgy tűnt, hogy eléggé össze van zavarodva.

Hozzátette, fia testileg és lelkileg sincs jól, de nagyon hálásak, amiért visszakaphatták őt. Illetve az is kiderült, hogy eltűnése idején gyógyszert szedett (depresszió, poszttraumás stressz szindróma és szorongás miatt), ugyanis korábban egy motorbalesetben elvesztette a testvérét, aki a szeme láttára halt meg.

A New York Post beszámolója alapján a hatóságok úgy vélik, nem történt bűncselekmény, ám továbbra is sok a kérdés, amelyekre egyelőre nincs válasz. Az viszont kétségtelen, hogy a szülők számára mindez felér egy csodával: sok év után újra együtt lehetnek a fiukkal.