Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Bántó, megdöbbentő kommenteket kapott Kisó, aki 41 évesen is ultra-szexi

Bántó, megdöbbentő kommenteket kapott Kisó, aki 41 évesen is ultra-szexi

Bántó, megdöbbentő kommenteket kapott Kisó, aki 41 évesen is ultra-szexi
Fotó: Instagram/Kiss Orsi

Számunkra is rossz érzés, amikor ilyen dolgokat írnak egy nőről, aki ráadásul 40 felett is csodálatosan néz ki, nincs is miért magyarázkodnia.

Kiss Orsi, sokak számára csak Kisó, nagyon régóta van jelen a média világában. Az egyik legismertebb műsorvezető, rengeteg esemény van mögötte. Legutóbb az MTV EMA budapesti gáláján érte hatalmas megtiszteltetés.

A cikk a videó után folytatódik

Az idő kerek forog,öregszünk, ami teljesen normális, az emberek mégis sokszor nagyon érzéketlenek egymással. Kapott pár olyan megjegyzést Kisó, miszerint megöregedett, de valljuk be, nézzük meg, hogy hányan vannak, akik ilyen csinosan és szexin néznek ki 41 évesen, mint ő…

„Az elmúlt napokban többször megkaptam, hogy mennyire megöregedtem. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy lepörögtek rólam ezek a megjegyzések, de az igazság az, hogy elmúltam 41 éves.” – írta az instagramos posztjában Kisó, amire Ábel Anita is reagált. „Én imádom, hogy öregszem…#46 Te pedig gyönyörű vagy ”

„Megtehetném, hogy 28 évesre retusálom magam (lásd jobb oldali fotó), de minek? Kinek? Azért, hogy megkíméljem magamat a “kedves” hozzászólásoktól? Aki sérült lelkileg, önmagával háborúzik, bármit tehetek, bármilyen lehet a külsőm, akkor is belém fog kötni.”

Konyhafőnök VIP: így reagált Voksán Virág Rácz Jenő és Sárközi Ákos szavaira

„Eszembe jut, hogy nap, mint nap hány gyermek, fiatal hal természetes halált; hányan vetnek véget önkezűleg az életüknek sértegetések, bántások miatt. Hány középkorú hal meg betegségben, balesetben és mit nem adtak volna azért, ha szebb kort élhettek volna meg.”

„Nekem sem könnyű napról napra egyre több ráncot látni az arcomon, mégis bízom abban, hogy Isten kegyes lesz hozzám, és leszek még ennél sokkal öregebb és ráncosabb.”

„Személyes találkozások alkalmával azt szokták mondani, hogy jobban nézek ki élőben, mint a fotókon. Ez sokkal jobb, mintha azt kérdeznék, hogy az insta oldaladon ki van a képeken?”

„A fiataloknak azt üzenem, hogy aki a rosszat keresi, meg is találja, sokkal jobb, ha magadnak akarsz megfelelni, mint másoknak.”

Kisó, csak előre, soha hátra!