Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Vegyi anyaggal öntötte le társát egy zavart hallgató óra közben a Corvinus Egyetemen

Vegyi anyaggal öntötte le társát egy zavart hallgató óra közben a Corvinus Egyetemen

Vegyi anyaggal öntötte le társát egy zavart hallgató óra közben a Corvinus Egyetemen
Fotó: Facebook/Budapesti Corvinus Egyetem

A rendőrség vizsgálja az eset körülményeit, a Corvinus pedig megteszi a szükséges intézkedéseket.

Egy feltehetően zavart állapotban lévő hallgató egy csoporttársát vélhetően vegyi anyag tartalmú folyadékkal öntötte le az egyik tanórán szerdán – közölte a Budapesti Corvinus Egyetem a Blikk szerint. 

A cikk a videó után folytatódik

A felsőoktatási intézmény az ügyben értesítette a hatóságokat, és a szükséges belső intézkedéseket is megteszi.

A kiérkező rendőrök a társát leöntő hallgatót elvezették, az áldozatot pedig szakszerű orvosi vizsgálatra kísérték. Az ügyben jelenleg is zajlik a nyomozás, melynek során a Corvinus Egyetem mindenben együttműködik a hatóságokkal. 

Az incidens után az intézmény biztonsági szolgálata mind az érintett tantermet, mind a mellékhelyiségeket átvizsgálta, ám semmilyen oda nem illő, gyanús tárgyat vagy eszközt nem találtak. 

Az egyetem közleményében felhívta a hallgatók figyelmét a Corvinus Hallgatói Támogatás képzett pszichológusainak tanácsadó szolgáltatására, és azt kérik, hogy aki úgy érzi, nehéz élethelyzetben van vagy mentális támogatásra szorul, forduljon hozzájuk bizalommal segítségért.