398,35 Ft
471,77 Ft
66,558 $

Nagyot ment a Bondár-Gálfi páros, kiemelteket búcsúztattak a budapesti tenisztornán

Fontos győzelmet arattak a magyar teniszes lányok, amellyel már a negyeddöntőbe jutottak.

...svg content...Gálfi Dalma játszik Jani Réka ellen a tenisz Budapest Kupán a Nemzeti Edzésközpontban 2020. május 22-én. MTI/Kovács Tamás

TÉMÁK

Bondár Anna és Gálfi Dalma megnyerte első mérkőzését, ezzel bejutott a negyeddöntőbe párosban a budapesti 235 ezer dollár (71,6 millió forint) összdíjazású salakpályás női tenisztornán.

A magyar duó szerdán a negyedik helyen kiemelt egyiptomi Majar Seriffel és cseh Renata Voracovával csapott össze, s 1 óra 10 perc alatt győzött úgy, hogy az utolsó hat gémből öt brékkel végződött. Soron kívül Magyar Péter üzent: Bárhogy is döntötök, én elfogadom

Gálfiék következő ellenfele Stollár Fanny és a román Mihaela Buzarnescu duója lesz.

A szerdai versenynapon ez volt az egyetlen hazai vonatkozású mérkőzés, a csütörtöki nyolcaddöntőben egyesben a szabadkártyás Jani Réka, Gálfi Dalma és Udvardy Panna is pályára lép a Római Teniszakadémián.

Eredmény: páros, 1. forduló (a 8 közé jutásért):

Bondár Anna, Gálfi Dalma – Majar Serif, Renata Voracova (egyiptomi, cseh, 4.) 6:2, 7:5