Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

AKTUÁLIS

AKTUÁLIS

Látványos bikinis szelfivel jelentkezett Rúzsa Magdi Montenegróból

Látványos bikinis szelfivel jelentkezett Rúzsa Magdi Montenegróból

Látványos bikinis szelfivel jelentkezett Rúzsa Magdi Montenegróból
Fotó: Instagram/Rúzsa Magdolna

Nagyszerű helyen pihen, nyaral Magyarország egyik legkülönlegesebb énekesnője, aki látható módon sokat barnult az elmúlt pár napban.

A zenészeket is nagyon súlyosan érintette a világjárvány, gyakorlatilag egyik pillanatról a másikra változott meg az életük, mivel a fertőzések miatt kisebb koncerteket sem lehetett tartani. Online ugyan ott volt a lehetőség, de az közel sem olyan, mint élőben.

A cikk a videó után folytatódik

Mindennek megvan a maga varázsa, így többek között az élő koncerteknek is, ami össze nem hasonlítható azzal, mint amikor online követjük az eseményeket. Bármennyit is fejlődjön a technika a jövőben, ez valószínűleg nem fog változni.

A több millió beadott oltásoknak hála azonban szép lassan minden visszaállhat a régi kerékvágásba, és már elkezdődhettek a különböző koncertek, amiknek a rajongók nagyon örülnek, régóta vártak erre.

Csak keressük a szavakat Nemazalány új bikinis képei után

A zenészek is, hiszen a közönség az, aki igazán feltölti őket a családjukon, szeretteiken kívül. Valószínűleg ez Rúzsa Magdi esetében sincs másképp, aki egészen különleges koncerteket szokott adni, és mindig 110%-ot nyújt.

Most az elmúlt hónapokat pihenheti ki a montenegrói Kotorban, ami szintén a népszerű üdülőhelyek közé sorolható. Érdemes megnézni, hogy az előző napokhoz képest mennyit barnult az énekesnő, mert nem keveset, és nagyon jól áll neki ez a napbarnított szín, akárcsak a hosszú haj és a bikini.