395,33 Ft
468,26 Ft
59,903 $

7-0-s győzelemmel üzent a Barcelona a Real Madridnak

Történelmi győzelmet aratott a Barcelona LaLiga negyedik fordulójában, hét gólt szereztek a Valladolid ellen.

...svg content...Fotó: Unsplash/Patrick T'Kindt

Enyhe túlzással csak az volt a kérdés, hány góllal nyert majd a Barcelona a Valladolid ellen, de erre senki sem számított, ugyanis 7-0-ra győzött a katalán alakulat, mindezt úgy, hogy még csak emberelőnyben sem voltak.

Gyakorlatilag 24 perc alatt eldőlt a 3 pont sorsa, ugyanis Raphina és Lewandowski a 20. és a 24. percben köszöntek be. Yamal zseniális passzt adott a lengyel veterán támadónak, aki nem hibázott, és ezzel máris 2-0 volt az állás. Soron kívül A korábbinál négyszer több pénz jut idén gyermekétkeztetésre

Még az első félidő vége előtt Koundé sem akart kimaradni a buliból, így háromgólos előnnyel ment el a 15 perces pihenőre a Barcelona. A 64. percben Raphina a második gólját is meglőtte, ezúttal Lewandowski passzából. Sőt, nem egész 10 perccel később Yamalnak köszönhetően mesterhármast ünnepelhetett.

A 82. percben már az új igazolás, Olmo örülhetett a góljának a két kapufáját követően. A 7-0-s végeredményt pedig Torres állította be a meccs embere, Raphina által a 85. percben. Egészen döbbenetes pofonba futott bele a Valladolid, akiknek lesz mit átbeszélniük a mérkőzés után.