364,05 Ft
390,26 Ft
456,31 Ft
57,808 $

Elképesztő teljesítmény: Milák a világ idei harmadik legjobb idejével nyert 100 méter pillangón

Jött, látott, győzött!

Fotó: MTI/Kovács Tamás

Borbély Fanni

Milák Kristóf pénteken a világ idei harmadik legjobb idejével nyert 100 méter pillangón a Duna Arénában rendezett úszó országos bajnokságon. A szám olimpiai ezüstérmese 50.99 másodperccel csapott célba.

Mint ismert, a 24 éves úszóklasszis egy év után tért vissza a versenyzéshez, ezt megelőzően legutóbb tavaly a Kaposváron rendezett ob-n indult. Ezúttal hat számot vállalt, 50, 100 és 200 méter gyorson, valamint 100 és 200 méter pillangón nyert, csak 50 méter pillangón lett második Szabó Szebasztián mögött.

Kikapott a PSG a Dortmundtól a Bajnokok Ligája elődöntőjének első mérkőzésén

A PSG egy nagyon erős Dortmund ellen játszott a Bajnokok Ligája elődöntőjének első mérkőzésén.