360,18 Ft
391,56 Ft
463,70 Ft
67,963 $

Elképesztő teljesítmény: Milák a világ idei harmadik legjobb idejével nyert 100 méter pillangón

Jött, látott, győzött!

...svg content...Fotó: MTI/Kovács Tamás

Borbély Fanni

Milák Kristóf pénteken a világ idei harmadik legjobb idejével nyert 100 méter pillangón a Duna Arénában rendezett úszó országos bajnokságon. A szám olimpiai ezüstérmese 50.99 másodperccel csapott célba.

Mint ismert, a 24 éves úszóklasszis egy év után tért vissza a versenyzéshez, ezt megelőzően legutóbb tavaly a Kaposváron rendezett ob-n indult. Ezúttal hat számot vállalt, 50, 100 és 200 méter gyorson, valamint 100 és 200 méter pillangón nyert, csak 50 méter pillangón lett második Szabó Szebasztián mögött.