392,65 Ft
458,08 Ft
64,004 $

Elveszítette Valter Attila a rózsaszín trikót a Giro d’Italián

Egan Bernal nyerte vasárnap a Giro d’Italia körverseny kilencedik szakaszát, győzelmével átvette Valter Attilától az összetettben vezetőnek járó rózsaszín, valamint a 25 év alatti versenyzőt illető fehér trikót is.

MTI/EPA/ANSA/Luca Zennaro

A Castel di Sangro és Campo Felice közötti 158 kilométeres etapon a Groupama-FDJ magyar bringása 49 másodperc hátránnyal a 25. helyen ért célba, összetettben pedig az ötödik pozícióba esett vissza, 43 másodperccel elmaradva Tour de France-győztes kolumbiai riválisától.

A 22 éves Valter Attila három napon át viselte a kerékpársport egyik legértékesebb mezét, a Maglia Rosát. Soron kívül Történelmi pillanat, Magyarországra érkezik Kína elnöke