394,53 Ft
456,81 Ft
66,178 $

Tokió 2020: Hosszú Katinka elismerte, így se volt jó, úgy se volt jó

Hosszú Katinka láthatóan nem volt boldog, miután hetedik helyen zárt 200 méter vegyesen Tokióban, így nem sikerült az éremszerzés.

Fotó: Hosszú Katinka elhagyja a medencét a női 200 méteres vegyesúszás döntője után a világméretű koronavírus-járvány miatt 2021-re halasztott 2020-as tokiói nyári olimpián a Tokiói Vizesközpontban 2021. július 28-án. A címvédő és világcsúcstartó úszónő a hetedik helyen végzett. MTI/Kovács Tamás

Hosszú címvédőként és világcsúcstartóként várhatta a finálét 200 méter vegyesen Tokióban a szerdai versenynapon. A hetedik idővel került be a döntőbe, ahol idő előtt kiderült, hogy nem tud beleszólni a dobogós helyekért zajló harcokba.

Az első ötven után például csak nyolcadik volt, miközben folyamatosan nőtt a hátránya az élmezőnnyel szemben. Érdekesség, hogy az előfutamban és az elődöntőben is jobb időt ért el, mint a döntőben. Soron kívül Közel 15 millió forintot raboltak a fegyveres betörők, majd lecsapott a TEK

Tokió 2020: megvan az újabb magyar arany, Milák Kristóf olimpiai csúcsot úszott

Ez a 2:12.38 perces idő a hetedik helyre volt elég, aminek nyilván nem tud igazán örülni a bajnok. „Tegnap görcsösen úsztam, ma próbáltam lazábban. Így se volt jó, és úgy se. Mindent kiadtam magamból. Bosszantó, hogy 2:08.5 elég volt az aranyhoz” – nyilatkozta Hosszú.

A számot a japán Ohasi Jui nyerte 2:08.52 perccel.