Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

Ronaldónak és Messinek is nagyon rossz éjszakája volt

Ronaldónak és Messinek is nagyon rossz éjszakája volt

Ronaldónak és Messinek is nagyon rossz éjszakája volt
Fotó: Cristiano Ronaldo, a portugál válogatott csapatkapitánya sajtóértekezleten vesz részt a Lisszabon közelében lévõ Oeirasban 2023. szeptember 6-án. Portugália szeptember 8-án Szlovákia ellen játszik labdarúgó Európa-bajnoki selejtezõ mérkõzést a J csoportban Pozsonyban. MTI/EPA-LUSA/Rodrigo Antunes

A sors úgy hozta, hogy Cristiano Ronaldo és Lionel Messi ugyanazon este búcsúzott az elődöntőből.

Cristiano Ronaldo és Lionel Messi számára ez egy nagyon nehéz este lehetett, miután mindketten búcsúzni kényszerültek attól a kupasorozattól, amit nagyon meg akartak nyerni, de már nincsenek versenyben a trófeáért.

A portugál legenda az AFC Bajnokok Ligája döntőjének kapujában volt kénytelen távozni, ami láthatóan megérintette. A Kavaszaki Frontale volt az ellenfél, akik 3-2-re nyertek az Al Nassr ellen. A vezetést a 10. percben szerezték meg Ronaldo ellenfelei, amire ugyan Mané még válaszolni tudott a 28. percben, a 41-ben és a 76-ban is kaptak egyet. Cristiano ugyan ezúttal nem talált be, legalább izgalmas lett a vége a 87. percben érkezett szépítéssel.

A szintén sztárokból álló Inter Miami egy messze nagyobb pofonba futott bele a Concacaf-bajnokok kupája elődöntőjében. 5-1-es összesítéssel köszöntek el, amire előzetesen nem sokan számíthattak. Messiék a visszavágón 3-1-re kaptak ki a Whiecaps-ot fogadva, noha Suarez, Messi, Busquets és többek között Alba is pályán volt.

Ez most felért egy sokkal David Beckhaméknek, akik rendkívül csalódottak lehetnek, hiszen papíron egy messze erősebb kerettel futhattak neki a kihívásoknak. Érthetetlen, hogyan sikerült ezt összehozniuk, bár már az első mérkőzésen látszott, hogy gondok lehetnek.