64,651 $

Rég volt ilyen erős, egységes a magyar válogatott: Szoboszlai szimplán klasszis

Nehéz szavakat találni arra, amit a magyar válogatott véghez tudott vinni csütörtök este az üres Puskás Arénában Izland ellen.

A T-800-as

A csapat gyengébben kezdett, és Gulácsi nem várt nagy hibája szintén nem jött jól. Ez megadta Izland számára a lehetőséget, és az utolsó percekig úgy tűnt, hogy ez a hajó szép lassan elúszik. Nem így lett, és a magyarok pár perc alatt fordítani tudtak. Soron kívül Helyszíni fotókon a Ferihegyi repülőtérre vezető úton történt halálos baleset

Az egyenlítés hatalmas lökést adott a csapatnak, majd jött Szoboszlai Dominik, akit már most egy klasszis futballistájának tartanak, és végül egy egészen parádés góllal kilőtte a válogatottat a következő Eb-re.

Marco Rossi szövetségi kapitány a koronavírus-betegsége miatt csak a háttérből irányíthatott, de mint az utólag kiderült, végig kapcsolatban állt a kollégájával. A szünetben sokat tanácskoztak arról, hogy hogyan folytassák tovább, min változtassanak.

„A meccs nehezen indult, az első 15-20 percben nehezen találtuk a helyünket. Látszott, hogy van, aki érezte a nyomást, ami sokkal nagyobb volt rajtunk, mint Walesben, ahol tudtuk, hogy még van egy esély – idézte az MLSZ a válogatottat Marco Rossi távollétében dirigáló Cosimo Ingusciót a mérkőzést követő sajtótájékoztatón.

„Az első félidő további részében kezdtünk magunkra találni, a szünetben tanácskoztunk a szövetségi kapitánnyal is, és tisztáztuk magunkkal, hogy ez a lehetőség kezd kicsúszni a kezeink közül. Látszott a srácokon, hogy nagyon fontosnak érzik, hogy jól teljesítsenek. A második félidőben a srácok teljesítménye aztán semmiféle kivetni valót nem hagyott maga után, megérdemeltük a győzelmet.”

„Marcóval folyamatosan kapcsolatban álltunk, szerintem így helyes egy ilyen rendkívüli helyzetben. Ő a szövetségi kapitány, az ő vállán van a felelősség. A szünetben videón beszéltünk arról, min kell változtatnunk, és a cseréket is eldöntöttük. De folyamatosan kapcsolatban voltunk vele a kispadról.”

Izrael felbőszítheti Iránt a robbanások után

Egyre több forrás számol be arról, hogy izraeli rakéták csapódhattak be Irán területén, ahol többek között nukleáris létesítmények is találhatóak.

Kiderült, mire célozhatott Izrael a rakétáival

Egyre több információ lát napvilágot az állítólagos izraeli támadásról, amit Irán ellen követtek el, mely a megtorlás első felvonása lehetett.