Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

Megszólalt a Ferencváros edzője a 7-0 után

Megszólalt a Ferencváros edzője a 7-0 után

Megszólalt a Ferencváros edzője a 7-0 után
Fotó: Robbie Keane, a Ferencváros vezetőedzője a labdarúgó OTP Bank Liga 28. fordulójában játszott Ferencvárosi TC - Nyíregyháza Spartacus FC mérkőzésen a Groupama Arénában 2025. áplilis 20-án. MTI/Hegedüs Róbert

Robbie Keane több mint elégedetten nyilatkozhatott a hétgólos hazai győzelem után, de a csapat fejben már az MTK elleni kupaelődöntőre készül.

A Fradi szó szerint gálázott vasárnap az Üllői úton, mintha csak egy több osztállyal alatta lévő csapatta játszott volna egy edzőmérkőzést. Azzal, hogy a Paks és a Puskás Akadémia döntetlent játszott egymással, az éllovas Ferencváros csak még motiváltabbá válhatott.

Kiváló munkát végzett a csapat, és egy hétgólos győzelmet soha nem kell magyarázni. Természetesen Robbie Keane is elégedett, és ekkora különbségre ő sem számíthatott, ráadásul mindezt úgy érték el, hogy nem emberelőnyben játszottak a Nyíregyháza ellen.

„Jó egy ilyen mérkőzésen nyerni, örülök annak, hogy ilyen sokan betaláltak, és a kispadról érkezők is sokat hozzátettek a játékunkhoz. Ugyanakkor muszáj leszögeznem, hogy ez a meccs már a múlt, a bajnokságban még öt találkozó vár ránk, az előttünk álló legfontosabb feladat pedig az MTK elleni kupaelődöntő, amit sikerrel kell vennünk szerdán” – fogalmazott Keane, akinek a kisfia is a helyszínen volt, és szintén beszámolt arról, hogyan tetszett neki a mérkőzés.

„Nagyon élveztem, hatalmas győzelem volt, de ő nem szabad elbíznunk magunkat, hiszen ez a győzelem is ugyanúgy három pontot ért, mint a többi.” – idézte a fradi.hu.