393,77 Ft
457,11 Ft
63,943 $

Mbappé szombat este a PSG legendájává vált, mégis eligazol?

Nehéz elképzelni, hogy Kylian Mbappé a PSG futballistája marad, és nem próbálja ki magát más bajnokságokban, mindenesetre a legutóbbi teljesítményével legendává vált Párizsban.

Fotó: POOL MAXPPP OUT

Továbbra sem úgy járnak azok a bizonyos fogaskerekek Párizsban, mint azt szeretnék, mivel ugyan tele van sztárokkal és világsztárokkal a PSG, belefutottak pár olyan pofonba, amikbe nem kellett volna.

Igaz, a bajnoki címük így sincs nagy veszélyben, mert a legutóbbi győzelmükkel már 63 pontosak az 52 egységet számláló Marseille előtt, akik egy mérkőzéssel kevesebbet játszottak. Szombaton a Nantes ellen játszott a csapat, mely nélkülözni lesz kénytelen Neymart a Bajnokok Ligája következő körében a Bayern Münchennel szemben. Soron kívül Betörésnek indult, emberölés lett a vége – börtön vár az elkövetőkre

Messi már a 12. percben betalált, majd pár perccel később jött Hadjam öngólja. Ekkor úgy tűnt, hamar lerendezi a kérdést a PSG, de Blas és Ganago 31. és 38. percben szerzett találatával minden kezdődhetett elölről.

Mbappé legendává vált

A 60. percben Pereira 3-2-re módosította az állást, míg a hosszabbításban, nem sokkal a lefújás előtt Mbappé is eredményes volt, így 4-2 lett a vége. A francia csatár, aki állítólag a Real Madridhoz tarthat, ezzel a PSG történetének legeredményesebb gólvágója lett.

A 201. góljával megelőzte Edison Cavanit, méghozzá nagyon fiatalon. „Nagyon különleges számomra, hogy itt lehetek. Legutóbb azért voltam itt, hogy bejelentsem a maradásomat, és megtiszteltetés, hogy a klub legjobb góllövője lehetek.” – idézte Mbappét az ESPN.

„Kiváltság a PSG-játékosnak lenni, ebben a történelmi mezben játszani, Franciaország legnagyobb klubjában.” A 24 éves csatár kevesebb mérkőzésen érte el ezt a 201 gólt, mint Cavani, akinek 301 mérkőzés kellett ehhez, míg Mbappénak mindössze 247.

Szentkirályi "kitakarítaná" a Gyurcsány embereivel teli városházát”

Szentkirályi Alexandra, a Fidesz főpolgármester-jelöltje azt mondta, szeretné "kitakarítani" a Gyurcsány embereivel teli városházát.