459,15 Ft
63,562 $

Ilyen öngólt sem látni minden nap – videón a derbi összefoglalója

A Ferencváros kétgólos győzelmet aratott a Groupama arénában az Újpest ellen.

Budapest, 2023. február 5. Ünneplõ ferencvárosi szurkolók a labdarúgó OTP Bank Liga 18. fordulójában játszott Ferencvárosi TC-Újpest FC mérkõzés után a Groupama Arénában 2023. február 5-én. Ferencvárosi TC - Újpest FC 3-1. MTI/Szigetváry Zsolt

Bense Róbert

A Fradi az első félidő 37. percében szerezte meg a vezetést, de még hogy! Marquinhos egy teljesen ártalmatlan lövésébe ért bele Hall, ami megzavarta Nikolicsot, a labda pedig a hálóban kötött ki.

Habár az Újpest a második félidőre összeszedte magát, a Ferencváros felőrölte a hajrára emberhátrányba kerülő lilákat, végül pedig magabiztos győzelmet aratott az Üllői úton.

3-1-es győzelmével a Fradi megerősítette az első helyét, immár 14 egységgel vezet a második Kecskemét előtt, mostanra pedig minden elhalasztott meccsét bepótolta Csercseszov együttese.

Az Újpest továbbra is a 10. helyen szerénykedik, előtte roppant sűrű a mezőny, mögötte viszont csupán két pontra van a kiesőzóna, ahol a Honvéd és a Vasas egyaránt 17-17 ponttal várja a folytatást.

A heves esőzések megrongáltak egy nigériai börtönt, több mint 100 rab szökött meg

A falak és a környező épületek is megrongálódtak a szokatlanul heves esőzések nyomán, a rabok pedig kihasználva a lehetőséget, megszöktek.