Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

Dollár
366,72 Ft
Euró
393,43 Ft
Font
458,49 Ft
Bitcoin
64,337 $

Haaland ügynöke szerint a titkos záradék csupán egy „aranyos sztori”

Nem tűnik reálisnak, hogy a norvég jövőre távozna Manchesterből.

Manchester, 2023. május 17. Erling Haaland, a Manchester City játékosa ünnepel a labdarúgó Bajnokok Ligája elõdöntõjének Manchester City-Real Madrid visszavágó mérkõzése után a manchesteri Etihad Stadionban 2023. május 17-én. A Manchester City 4-0-ás gyõzelemmel jutott a döntõbe. MTI/AP/Jon Super
Sport

Bense Róbert

Szerkesztő

Érthető módon Haaland szerződése még mindig beszédtémát szolgáltat a sportsajtóban, azonban egyre valószínűtlenebbnek tűnik, hogy a rekordot rekordra halmozó norvég távozni szeretne sikerei helyszínéről – írja a 90min.com.

Haaland már az első évében triplázhat a City-vel, lojalitását pedig csak megerősíthette, hogy Guardiola 2025-ig biztosan marad a csapat élén. Rafaela Pimenta azért válaszolt a titkos záradékot firtató kérdésre, mely alapján Haaland jövőre minden kikötés nélkül csapatot válthatna: Soron kívül Órákon belül nagy bejelentéseket tehet a kormány

„Nagyon aranyos a sztori rejtelmessége, mert nem tudod, hol van ez a záradék. Olyan, mint egy kincsesláda. Egyébként is, mint ügyvéd, nem árulhatok el szerződésekkel kapcsolatos részleteket” – fogalmazott.

„Ma a megfelelő helyen van, a megfelelő csapattal és a megfelelő edzővel. De képes gyorsan alkalmazkodni egy új klubhoz, új városhoz, új edzőhöz, és lenyűgöző a fejlődőképessége” – tette hozzá az ügynöke.

Pimenta kiemelte, hogy Haaland „oda mehet, ahová csak akar”, habár ezt nem részletezte. Mindenesetre a City-nél most kevés klub tűnik vonzóbbnak, látván a szerda esti győzelmüket a Real Madrid ellen.

Magyar Péter pártja három kerületben indulhat Budapesten

Több, egymástól független forrás értesülései alapján a Tisza Párt Újbudán, Rákospalotán és Budafok-Tétényben indít saját polgármester-jelöltet.

Reagált a kormány az Európai Bizottság autópálya-koncesszió miatti eljárására

Az Európai Bizottság kötelezettségszegési eljárást indított Magyarország és Spanyolország ellen, kifogásolva az autópálya-koncessziók átláthatóságát és időtartamát.