457,47 Ft
64,882 $

F1 2022: máris itt van a Szingapúri Nagydíj összefoglaló videója

A Forma-1 hivatalos szerkesztői villámgyors munkát végeztek, máris megnézhetjük a hivatalos összefoglaló videót a 2022-es Szingapúri Nagydíjról.

Fotó: Lewis Hamilton, a Mercedes brit versenyzője a Forma-1-es autós gyorsasági világbajnokság Szingapúri Nagydíján a Marina Bay utcai pályán 2022. október 2-án. MTI/EPA/TOM WHITE

Max Verstappen akár már ezen a hétvégén kétszeres bajnok lehetett volna Szingapúrban, de nem állt mellé a szerencse. Szombaton a pole-ban landolhatott volna, ám még a köre befejezte előtt vissza kellett térnie a bokszba.

Érthető módon rendkívül dühös lett, majd a Red Bull magyarázatot adott neki arra, hogy mi is történt pontosan. Ez mindig benne van a pakliban, ha nem is túl gyakran fordul elő, de egy biztos, nehéz helyzetbe került. Soron kívül RTL+: áremelésre készülhetünk az UEFA Bajnokok Ligája miatt

A vasárnap sem volt sima, köszönhetően az időjárásnak, ami miatt sokat csúszott a rajt. A káosz elmaradt, bár volt pár biztonsági autós fázis. Összességében izgalmasabb versenyre számítottunk, és Charles Leclerc megint hiába indult az élről, nem nyerte meg a versenyt.

Egy újabb olyan rajtelsőség a Ferrari monacói versenyzőjének neve mellett, ami nem ért győzelmet. Ugyanakkor életben tartotta a bajnoki esélyeit, amik rendkívül alacsonyak, még mindig óriási Verstappen előnye.

Ez persze nem vigasztalja Verstappent, aki még csak dobogóra sem tudott állni, köszönhetően a hibájának is. A soron következő futamon sokkal jobb esélyei lehetnek arra, hogy bebiztosítsa az újabb címét. Még mielőtt ez megtörténne, nézzétek meg a hivatalos összefoglaló videót a Szingapúri Nagydíjról, amit erre a linkre kattintva érhettek el.