365,35 Ft
394,20 Ft
461,32 Ft
70,793 $

A Barca döntetlenjének összefoglalója, benne Depay nagy góljával és ordító ziccerével (videó)

Fontos pontokat hullajtott el a Barcelona a Bilbao ellen, de azt is mondhatnánk, hogy fontos pontokat mentettek, mivel az utolsó 15 perc előtt még vereségre álltak, és az ellenfélnél volt az utolsó szó.

Fotó: Twitter/FC Barcelona

Hujber Dávid

Nyilvánvalóan Messi nélkül nem lehet könnyű a játék a Barcelonának, és egy olyan személy sincs a csapatban, aki egészen váratlan és zseniális húzásokra lenne képes, mint a nagy klasszis. Nem beszélve arról, hogy 30-40 gól hiányozhat a kasszából éves szinten, amit pótolniuk kell a katalánoknak.

Ez nem lesz könnyű, már csak amiatt sem, mert a keret nem tűnik túl erősnek, ugyanakkor több igen nagy potenciállal rendelkező tehetség is Koeman rendelkezésére állhat, kezdve Pedrivel és a hosszú sérülése után újra edzésbe állt Fatival. Soron kívül Kocsis Máté Magyar Péterről: „Nem ember és nem apa az ilyen”

A Moriba-ügy nélkül jobb helyzetben lehetnének, mert a 18 éves játékos az egyik legígéretesebb tehetség, ám gondok adódtak a hosszabbítása körül, és valószínűleg távozni fog, vagy ha nem, egész évben kispadozni fog.

A helyzet tehát nem ideális, már csak Messi miatt sem, aki az első mérkőzésére készül a PSG színeiben, míg a Barca lejátszotta a második fordulóját. A biztatóbb kezdés után visszaesés következett a Bilbao elleni rangadón, amit kis híján elvesztettek.

Ronaldo után Sergio Ramos is felkereste Ancelottit

Depay volt a megmentő, nagy gólt lőtt, mint azt az összefoglaló videóban is látni. Sőt, a 86. percben mennybe repíthette volna magát, szinte ugyanonnan lőhetett és összességében még tisztább is volt előtte az út, de hibázott.

A holland sztárt eltörte a labdát, majd a 93. percben Garcia kiállította magát, de nem tehetett mást, mert valószínűleg máskülönben kikaptak volna. Mindkét oldalon megvoltak a lehetőséget, a Barcának több ordító ziccere is volt, ám hiába.

Az összefoglaló videó erre a linkre kattintva érhető el!

Széles mosollyal lépett a tárgyalóterembe az antifa támadások elsőrendű vádlottja

Ilaria Salis a Fővárosi Törvényszéken állt bíróság elé, hatalmas volt az érdeklődés.