Kezdőlap

Friss hírek

Fontos hírek

Felkapott

Menü

Kikapott az Arsenal a PSG-től a Bajnokok Ligája elődöntőjének első mérkőzésén

Kikapott az Arsenal a PSG-től a Bajnokok Ligája elődöntőjének első mérkőzésén

Kikapott az Arsenal a PSG-től a Bajnokok Ligája elődöntőjének első mérkőzésén
Fotó: Unsplash/Who’s Denilo

Hátrányból várhatja a párizsi visszavágót az Arsenal, akikre egy különösen nehéz mérkőzés várhat a Bajnokok Ligájában.

Az Arsenal meglepetésre már elődöntőt játszhat a Bajnokok Ligájában. A Real Madridot búcsúztatták a negyeddöntőben, akik kiütéses vereséget szenvedtek, mely az elmúlt évek egyik legváratlanabb eredménye volt.

Az első elődöntőt Londonban rendezték meg, amit az Arsenal favoritként várhatott. Hiába, mert az angolok végül vereséget szenvedtek, de nyílt maradt a párharc, miután csak egyetlen egy gól a különbség a két csapat között.

A Barcelona korábbi sztárja, Dembélé döntötte el a mérkőzést a 4. percben. Akkor nem sokan gondolták volna, hogy a PSG villámgyors gólja után nem lesz több találat a meccsen. Ugyan a 47. percben Merino egyenlített, a VAR-os elemzések végén elvették a gólt, így maradt a 0-1.