395,49 Ft
462,62 Ft
70,718 $

Hiába nyert a Manchester City, az Arsenal simán verte a Leeds Unitedet

Miközben Haaland nélkül is magabiztosan győzte le a Manchester City a Liverpoolt, az Arsenal hozta a kötelezőt a Leeds United ellen.

Fotó: EPA/Daniel Hambury

Hujber Dávid

Guardiola nyilatkozata arra hajazott, hogy Haaland valószínűleg legalább ott lesz a cserék között a Liverpool elleni rangadón. Már önmagában ezzel nyomást helyezhettek volna Klopp csapatára, de nem taktikáztak.

Haaland még mindig nem alkalmas a játékra, így nem lehetett ott a pályán. A City ugyan hátrányba került a mérkőzés első felében, hamar megfordította az eredményt, és magabiztosan nyertek. Soron kívül Hajdú Péter: sajnálom, hogy Varga Judit magánéletéből szappanopera lett

Az Arsenal ezek után nem tehetett mást, minthogy begyűjtse a 3 pontot odahaza Londonban a Leeds ellen. A vendégek előtt több remek lehetőség is adódott, majd egy büntető mindent megváltoztatott.

Magabiztosan vezet az Arsenal

A nagy visszatérő Jesus fél év után volt újra eredményes, a 35. percben köszönt be. Ezzel az értékesített büntetővel minden megváltozott, megtört a jég, és a 47. percben már 2-0 volt az állás White góljával.

Sőt, Jesus megint beköszönt, így az 55. percben gyakorlatilag minden eldőlt. Ugyan Kristensen a 76. percben szépített, Xhaka nem sokkal a lefújás előtt begyűjtötte az Arsenal negyedik gólját a mérkőzésen.

Az Arsenal ezzel már 72 pontos a 64 pontot számláló City előtt, akik egy meccsel kevesebbet játszottak. Minden eddiginél közelebb van Wenger egykori klubja ahhoz, hogy felérjen a csúcsra a modern Premier League-ben.

Öt hónap után megállapodtak a béremelésről a kecskeméti Mercedesnél

Tizenöt tárgyalási forduló után döntöttek az egyoldalú bérfejlesztésről.

Közös oktatókampányt indít a Liverpool és a Manchester United

A két klub kezdeményezése hiánypótló, célja pedig, hogy visszaszorítsák a szurkolók tragédiák kapcsán történő minősíthetetlen skandálásait.

Völner-Schadl-ügy: tanúként hallgatták ki Varga Juditot

Tájékoztatás az úgynevezett Völner–Schadl-ügy nyomozásáról – ezzel a címmel hirdetett sajtótájékoztatót csütörtök délelőttre a Központi Nyomozó Főügyészség.