367,75 Ft
393,22 Ft
457,14 Ft
66,448 $

0-2-ről egyenlített ki a Fradi a Kijev ellen, idegenben nyert a Barca a Juventus otthonában

A Ferencváros gyengébben kezdett, majd a semmiből lőttek egy szép gólt, és a kiállítást kihasználva kiegyenlítettek. A Barcelona a Ronaldo nélküli Juventus ellen győzött idegenben, ami a katalánok formáját tekintve mindenképpen meglepetésnek mondható. Messi újra büntetőből volt eredményes. A Ferencváros az első körben a Barcelona vendége volt a G csoportban, míg a Kijev a Ronaldo […]

A T-800-as

A Ferencváros az első körben a Barcelona vendége volt a G csoportban, míg a Kijev a Ronaldo nélkül felálló Juventust fogadta, aki még mindig koronavírus-beteg, és a katalán rangadón sem lehetett ott a csúcsrangadón Messi társaságában. Helyette otthonról támogatta a csapatot, miközben a mezében ugrott le a futópadjáról, mintha csak egy gólt ünnepelne. Soron kívül Helyszíni fotókon a Vácnál történt baleset, teljes útzár az M2-es autóúton

A magyar csapat egy 5-1-es vereség után indult haza, bár az eredmény kissé csalóka volt, mivel a Fradi nagyot játszott az első 20 percben, és akár a vezetést is megszerezhette volna. Emberelőnyben is volt lehetőségük, ugyanakkor nem volt szerencséjük, míg a katalánok nem hibáztak.

Ezek után a két nulla pontos találkozott egymással Budapesten a Groupama Arenában, így az ukránok másodszorra már idegenben küzdhettek meg az ellenfelükkel. Mindkét fél számára nagyon fontos volt a jó eredmény. Tekintve a helyzetet, mindkét csapat csak a győzelmet, a 3 pont megszerzésért tarthatta szem előtt.

Az FTC nem aprózta el a dolgot, és három támadóval állt fel Isael, Nguen és Zubkov személyében, amivel rögtön jelezték az ukránoknak, hogy nagyon komolyan gondolják a dolgot. A limitált számban beengedett szurkolók nagyon örültek ennek.

Közel 20 percet kellett várni az első komolyabb helyzetre, ami az ukránokhoz fűződött. Dibusz nagy bravúrt mutatott be a 19. percben. Szerencsére nem lett belőle találat, de nem sokkal később a 13. perc után a 22-ben a második sárga lap is megszületett magyar oldalról. Először Somalia, majd Heister kapott figyelmeztetést. Az első véleményes volt, míg a második nem. A szlovák Ivan Kruzliak játékvezető határozottan mutatta fel a lapot.

A 26. percben érkezett a következő sárga lap, és csakúgy mint Barcelonában, ezúttal is 11-est ért a szabálytalanság a kapu előterében. Haratin ért kézzel a labdához. Tsigankov nem hibázott, ezzel 0-1 volt az állás. A 37. percben Tokmac unta meg a várakozást, és lőtte el a labdát, de az messze elkerülte a kaput.

Magyar „csodagyereknek” hívják Szoboszlait a Bajnokok Ligájában

A 41. percben már 0-2 volt az állás, a Kijev remekül jött el a bal szélen, majd a keresztezést követően már nem sikerült teljesen tisztázni. Lovrencsics rárúgta a labdát De Pena lábára, aki így betette a labdát a hálóba. Egy igen szerencsétlen jelenet volt, de a Ferencváros magához is képest is gyengébben játszott, nem tudta hozni azt a ritmust, mint a Barcelona ellen az első 20 percben.

A második félidő hasonlóan kezdődött, majd szinte a semmiből Tokmac egy szép mozdulatot követően betalált. Ezzel vissza is hozta a reményt. Egy igazán szép találat volt ez az FTC támadójától. A 72. percben Laidouni is begyűjtötte a lapját, majd panaszkodás miatt Nguen is. A másik oldalról Sydorchuk és Buyalsky mondhatta el ugyanezt magáról.

A 85. körben jött a következő fordulat. Sydorchuk átadta a csapatkapitányi karszalagot, és nem a cseréje miatt. Megkapta a második sárgáját is, így a Ferencváros a Barcelona után újra emberelőnyben játszhatott. A 90. percben meg is történt, amit nagyon akartak a szurkolók. Boli egyenlített ki. A legvégén is volt egy nagyobb esély, de az már nem került bele a hálóba. Ezzel 2-2 lett a végeredmény, ugyanakkor nem lehetünk túlságosan csalódottak, mert a padlóról állt fel a magyar csapat.

Zidane nagyon egyértelművé tette a dolgot a Real Madridnál

A csoport másik mérkőzésén idegenbeli győzelem született. Meglepetésre a gyengébb Barcelona elhozta a három pontot Torinóból. Ronaldo nagyon hiányzott az olaszoknál, míg az eddig mellőzött Dembelé köszönte a lehetőséget, és már a 14. percben eredményes volt. A kegyelemdöfést Messi vitte be, ismét büntetőből, röviddel a lefújás előtt.

Ezzel a körrel a Barcelona 6 ponttal, tökéletes mérleggel áll az élen a 3 pontos Juventus előtt, addig a Ferencvárosnak a góljai mellett már pontja is van. A Kijev szintén 1 pontos, szóval még semmi sem dőlt el, él a továbbjutás reménye. A Juventusnál Morata nagyon dühös lehet, háromszor is betalált, de mindhárom alkalommal lest intettek. A VAR ezúttal is nagy szerepet játszott.

A Kijev ellen kétszer is eredményes volt a Real Madrid támadója, ezúttal három alkalommal is, de egyiket sem adták meg. Mindhárom esetben egészen kicsin múlott a gól. A VAR volt a döntő – az első félidőben kétszer, a másodikban egyszer.

Kiskorúak szexre kényszerítése miatt tartóztatták le egy budapesti gyermekotthon felügyelőjét

A férfi a gyanú szerint szexuális cselekményre kényszerített két kiskorút is.